5.ua

На Полтавщині зруйнували пам’ятник Леніну – комуністи звинувачують «Свободу» [відео]

  Зі слів Сергія Гордієнка, інцидент стався вночі в селі Петракеївка. Компартія вже звернулась до правоохоронців із проханням розібратися. Свободівці свою причетність до інциденту наразі не підтверджують, але додають – двох їхніх депутатів сьогодні вночі затримали у Полтавській області на автотрасі. Вважають – це зроблено протизаконно. Новину ж про пошкодження монумента зустріли оваціями.

   

  Сергій Гордієнко, народний депутат, КПУ: «Було зруйновано пам'ятник Володимиру Іллічу Леніну... (оплески свободівців)… У 3.20 ці молодчики були перехоплені на автотрасі, коли вони їхали в наступне село, щоб зруйнувати уже меморіал воїнам, які загинули в роки Великої вітчизняної війни».

  Андрій Іллєнко, народний депутат, ВО "Свобода": «У місті Києві, коли буде нова Київрада, ми того Леніна з Бесарабки знесем першим рішенням. А ви, червоні виродки, будете засуджені на Нюрнберзі-2 за ваші злочини проти української нації, за ті мільйони жертв голодоморів і репресій, і не кричіть тут крикуни, ідіть нам тут покричіть!»

   

  Попередній матеріал
  Новий президент Ірану покращує стосунки з Заходом
  Наступний матеріал
  Депутати посварились через закон про виконання судових рішень [відео]