5.ua

Депутати посварились через закон про виконання судових рішень [відео]

  Юрій Мірошниченко, представник Президента у ВРУ: «За результатами голосування, якщо не буде у нас згоди в залі, зібрати в своєму  кабінеті керівників фракцій, провести нараду. І оскільки цей закон входить в європейський пакет – все ж таки домовитись, в який спосіб ми будемо його підтримувати».

  Арсеній Яценюк, лідер ВО "Батьківщина": «Уряд хоче, щоби 40 мільярдів заборгованості, які накопились зараз перед українцям по пенсіям, зарплатам і іншим соціальним витратам, не виплачувати, і прикрити це все начебто вивіскою про Європейський союз. Це антиєвропейський закон, це закон про невиконання судового рішення. Ми не можемо його підтримувати. І ваша фракція не може його підтримувати».

  І за останніми даними, законопроект про виконання судових рішень таки спробують ухвалити сьогодні. За словами чільника фракції Партії регіонів, о 14 годині лідери фракцій зберуться у спікера, щоб обговорити подальшу долю документа. Олександр Єфремов впевнений, що Рада сьогодні ухвалить євроінтеграційні законопроекти, які внесені в порядок денний.

  Попередній матеріал
  На Полтавщині зруйнували пам’ятник Леніну – комуністи звинувачують «Свободу» [відео]
  Наступний матеріал
  Завтра Держдума РФ засудить євроінтеграцію України