5.ua

На Львівщині перебуває близько 25 тис. вимушених переселенців з Криму та Сходу України

  За оперативними даними, на Львівщині перебуває близько 25 тисяч вимушено тимчасово переміщених осіб з окупованого Росією Криму та зі Сходу України; та з них 8,5 тисяч - зареєстровані. Про це 11 листопада під час прес-конференції повідомив  в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський.


  За словами керівника Львівщини, серед переселенців 2 800 людей - це неповнолітні особи. Майже 1400 дітей-переселенців, які перебувають у Львівській області, зараз навчаються у школах, 200 дітей відвідує дошкільні заклади. Окрім цього, з числа вимушено переселених осіб, на обліку в жіночих консультаціях перебуває 104 вагітних жінки, а з березня у внутрішньо переселених осіб вже народилося 40 дітей.

  За словами Юрія Турянського, з 10 жовтня розпочато призначення щомісячної адресної допомоги переселенцям, яка передбачена постановою Кабінету Міністрів на оплату проживання. Дану допомогу вже у листопаді отримає 1606 осіб.

  Як розповів керівник Львівщини, за сприяння центрів зайнятості в області працевлаштовані майже 150 переселенців, а самостійно в області знайшли роботу понад 1400 тимчасово переміщених громадян.

  Окрім цього, очільник області розповів, що Управлінням Верховного Комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців надано грошову допомогу у розмірі 1 мільйон 75 тисяч гривень, яка виплачена 199 сім'ям з числа вимушених переселенців.

  Керівник Львівщини також повідомив, що "кілька днів тому надійшов гуманітарний вантаж від міжнародної організації "Швидка медична допомога"  з Німеччини, а це понад 5 тонн теплого одягу і взуття та приблизно  1 тонна продуктів харчування".

  Юрій Турянський також наголосив на тому, що мешканці Львівщини активно долучаються до того, аби допомогти людям, які змушені покинути свої домівки.

  Раніше повідомлялось, що спортсменам з Криму окупанти "рекомендують"  не їздити на українські змагання.
  Попередній матеріал
  До України прибула місія МВФ
  Наступний матеріал
  Молдова планує за допомогою Румунії зменшити залежність від "Газпрому"