мзс україна 5.ua

МЗС України вимагає від "маріонеток Кремля" припинити залякування спостерігачів ОБСЄ

  Крім того, вітчизняне диппредставництво наполягає на доступі СММ ОБСЄ до неконтрольованої ділянки українсько-російського кордону

  Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує провокації, які регулярно здійснюються Росією та підконтрольними їй бойовиками проти спостерігачів Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Про це йдеться у коментарі на сайті вітчизняного МЗС.

  У відомстві наголошують, що Україна вимагає від Росії та підтримуваних нею бойовиків припинити зухвалі спроби залякати спостерігачів ОБСЄ, натомість гарантувати безпечний та безперешкодний доступ СММ ОБСЄ до всієї тимчасово окупованої території ОРДЛО, у тому числі й до неконтрольованої Україною ділянки українсько-російського кордону.

  Підставою для відповідного коментаря, як зазначається, є доповідь СММ "Обмеження свободи пересування СММ та інші перешкоди виконанню мандату Місії за період січень – червень 2016 року", яку оприлюднили у вівторок, 23 серпня.

  У доповіді, зокрема, йдеться про те, що Кремль та його маріонетки не бажають сприяти деескалації ситуації на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Крім того, наголошується, що практично всі обмеження свободи пересування СММ було здійснено на території, підконтрольній НЗФ у Донецькій та Луганській областях.

  Нагадаємо, раніше голова МЗС Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що Україна може втратити єдиний інструмент для врегулювання конфлікту на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Дуда запросив Порошенка до Польщі
  Наступний матеріал
  Президент Порошенко та Анджей Дуда узгодили дії задля вирішення питання Волинської трагедії
  Теги:
  Loading...

  МЗС України відреагувало на візит Путіна в Крим

  Голова МЗС Литви: Україна може втратити єдиний інструмент для врегулювання конфлікту на Донбасі

  МЗС України вимагає від РФ негайно впустити СММ ОБСЄ в окупований Крим – заява

  У МЗС України заговорили про введення візового режиму з РФ