5.ua

МЗС: Україна сама вирішить свої проблеми - якщо РФ припинить втручатись

  Україна може вирішити свої гуманітарні проблеми без втручання Російської федерації. Про таке заявив заступник директора департаменту політики і комунікацій МЗС України Василь Зварич, коментуючи заяви представника Росії на засіданні Ради безпеки ООН про створення "міжнародної гуманітарної місії" для мешканців Сходу України.


  "Вчорашнє засідання вкотре продемонструвало, що світ не вірить у щирість намірів Російської федерації. Україна і без російських ініціатив здатна вирішити всі гуманітарні проблеми за умови, якщо Росія далі не буде втручатися в цю ситуацію. Ми перебуваємо в тісному контакті з міжнародними партнерами, гуманітарними організаціями, міжнародним комітетом Червоного хреста", – запевнив дипломат.

  Нагадаємо, цієї ночі на Раді безпеки ООН обговорювали складну гуманітарну ситуацію на сході України. Ініціатором зібрання виступила Росія. Окрім традиційної критики української влади виступ російського представника Чуркіна містив і пропозицію доправити на Донбас конвої з гуманітарною допомогою від федерації. Більшість учасників Радбезу у своїх доповідях визнали: гуманітарна ситуація на сході України справді складна – але насамперед у тих регіонах, де за підтримки Росії діють озброєні бойовики. Тож найліпшою допомогою з боку Кремля стало б припинення підтримки терористів, наголошували промовці.

  Попередній матеріал
  РНБО: Українська армія здатна на відсіч "російським миротворцям"
  Наступний матеріал
  Генсек НАТО: криза в Україні стала найсерйознішим викликом для Альянсу з часів холодної війни
  Теги:
  Loading...