5.ua

МЗС може обмежити права громадян РФ на перебування в Україні

  МЗС готується запровадити нові норми перебування російських громадян на території України – відтепер  не більше 90 днів за кожні півроку зможуть перебувати в Україні громадяни сусідньої держави.

  Про це заявив на брифінгу директор Департаменту консульської служби МЗС Андрій Сибіга.

  Рішення можуть прийняті після введення аналогічної норми до українців у Росії.

  Також, вітчизняне МЗС назвало неприйнятною реакцію російських колег на неформальне засідання Ради безпеки ООН, на якому обговорювалась ситуація в Україні.

  Так, російське міністерство закордонних справ коментуючи зустріч використало кримінальний жаргон, назвавши зустріч  сходкою. Заступник міністра закордонних справУкраїни Данило Лубківський під час брифінгу у кризовому медіа-центрі заявив, що такі порівняння вважає цинічними та зухвалими.

  Нагадаємо, Рада Безпеки ООН засідала у Нью-Йорку вдесяте з українського питання. Ініціювали цю зустріч Литва та Україна. Під час обговорення йшлося про права людини та свободу преси у Криму. На зустрічі виступив лідер кримських татар - Мустафа Джемілєв, який назвав так званий референдум у Криму він назвав абсурдним, заяви Росії щодо порушення прав російськомовного населення в Україні - цинічними, і наголосив: насправді участь у нелегітимному голосуванні взяли близько третини населення півострова.

  Представники Росії та Китаю на неформальне засідання не прийшли.

  Попередній матеріал
  Призначено нового гендиректора кіностудії імені Довженка
  Наступний матеріал
  ЦВК оприлюднила доходи Ляшка та Царьова