http://novostipmr.com/

МЗС Білорусі направило ноту протесту Україні через повернення літака "Белавіа"

  Білоруська сторона очікує офіційних вибачень і вимагає відшкодування всіх фінансових витрат

  У суботу, 22 жовтня, Міністерство закордонних справ Білорусі викликало тимчасового повіреного у справах України в Білорусі Валерія Джигуна для вручення ноти протесту через примусове повернення білоруського літака. Про це йдеться на сайті МЗС Білорусі.

  "Під час зустрічі в МЗС керівнику української дипмісії була вручена нота, в якій білоруська сторона заявила протест у зв'язку з діями компетентних органів України щодо примусового повернення білоруського повітряного судна авіакомпанії "Белавіа" що здійснював 21 жовтня 2016 року регулярний рейс В2840 за маршрутом "Київ-Мінськ", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, білоруська сторона очікує офіційних вибачень і вимагає відшкодування всіх фінансових витрат, викликаних діями української сторони.

  Крім того, стало відомо, що МЗС також доручило послу Білорусі в Україні Ігорю Соколу вручити аналогічну ноту протесту в українському МЗС.

  Як повідомляв 5.ua, 21 жовтня літак білоруської компанії "Белавіа" розвернули під час польоту та змусили повернутися до столичного аеропорту "Київ". У прес-службі компанії заявили, що буцімто було попередженням щодо можливості підняти у повітря українські винищувачі.

  Як стало відомо, 22 жовтня в "Украерорусі" повідомили, що літак "Белавіа" повернули в Київ на вимогу СБУ. Згодом в СБУ озвучили причину таких дій.

  Попередній матеріал
  Сестра Сенцова заявляє про ймовірність застосування тортур до українського в'язня Кремля
  Наступний матеріал
  "Піони" та комп'ютерні програми для артилеристів: Під Києвом відбуваються навчання "богів війни"

  У СБУ пояснили, чому повернули літак "Белавіа" в Київ

  Літак "Белавіа" повернули в Київ на вимогу СБУ – "Украерорух"

  Літак "Белавіа" під час польоту змусили повернутися в аеропорт "Київ" з погрозами підняти українські винищувачі