Мирошниченко: Опозиція має підтримати Президента

  Опозиція повинна об’єднатись з провладними політсилами і підтримати Президента, коли йдеться про такі складні міжнародні угоди як газові угоди з Росією, та угода про асоціацію та зову вільної торгівлі з Європейським союзом. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив представник Президента у Верховній Раді, депутат від Партії регіонів Юрій Мирошниченко.

  «Те, що ми повинні в наших національних інтересах єднатися, мені здається, є аксіомою цивілізованого, зрілого політикуму. Оскільки не зважаючи на політичну конкуренцію – ми представляємо громадян України і їхні спільні інтереси. Коли йдеться про такі складні міжнародні угоди як газова, яка сьогодні є об’єктом складних переговорів в Росії і Україні. Коли йдеться про наш Європейський вибір, Європейські кроки, то я думаю, що в нас дискусій не повинно бути. Ми можемо конкурувати, можемо говорити про якісь проблеми, які існують в країні, але разом з тим, що стосується вибору, мені здається він вже зроблений – це рух в Європу, це захист національних інтересів і це підтримка своєї держави на шляху реалізації цих інтересів. Президент, як лідер країни. Веде складну роботу в цьому напрямку, я думаю, ми дійсно повинні його підтримати»,заявив Мирошниченко.
   
  «В цьому питанні, я чув заяви не лише провладних, але і опозиційних політиків – вони дійсно говорять про необхідність підтримати Президента», – додав він.

  Попередній матеріал
  Заворушення і сутички на вулицях Рима, Мілана та Неаполя
  Наступний матеріал
  Стрілянина в США: 3 людей загинули
  Теги: