Зорян Шкіряк
Зорян Шкіряк 5 канал

"Ми так до маразму дограємося": Шкіряк про невдоволення активістів роботою Нацполіції

Поліція працює, не робіть і не шукайте ворогів там, де їх нема, – зазначив радник чільника МВС

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк прокоментував акцію протесту в середмісті Києва та невдоволення протестувальників розслідуванням справ щодо нападів на активістів. 

"Ми не збираємося бути комусь ворогами, ми збираємося шукати порозуміння, але практика негайного навішування ярликів і відвертого шельмування, особливо, коли воно є абсолютно безпідставним, має відходити у минуле. Бо ми так, вибачте, договоримося та дограємося до повного маразму, коли комусь не подобається, що затримали цих, а не ішних, бо їм треба іншого; комусь не подобається, що це не зроблено через хвилину або годину після скоєння злочину. Шановні друзі, вибачте, всі повинні розуміти, що криміналістика й розкриття злочинів – це процес", – наголосив Шкіряк.

Він також продовжив: "Я дам офіційну суху інформацію, щоб розставити всі крапки над "і", особливо в контексті того, що стосується роботи Національної поліції:.

  • убивство Ноздровської на Київщині – повністю розкрито, підозрюваний уже став обвинуваченим і навіть підсудним, замовний характер злочину не встановлено;
  • замах на вбивство Устименка в Одесі – розкрито, двоє підозрюваних від позавчора – під вартою, слідство триває;
  • вбивство Олешка "Сармата" у Бердянську – розкрито по гарячому сліду, п'ятеро підозрюваних – під вартою з часу скоєння злочину, виконавець дав свідчення щодо замовника, його встановлено і шукають;
  • замах на вбивство Гандзюк у Херсоні – розкрито, незважаючи на помилку на першому етапі, п'ятеро підозрюваних включно з організатором – під вартою, замовників продовжують шукати поліція та СБУ, яка веде окреме провадження саме щодо пошуку замовників злочину;
    замах на вбивство Козьми і Кузаконя в Одесі – розкрито, троє підозрюваних – під вартою, слідство триває;
  • замах на вбивство Михайлика в Одесі – розкрито, троє підозрюваних від учора – під вартою, слідство і пошук замовників триває".

Радник міністра внутрішніх справ підсумував: "Шановні друзі, які відповіді ще потрібні? Розумію, що цю ситуацію дуже зручно використовувати для певних політичних здобутків. Мені здається, це нечесно…Не робіть і не шукайте ворогів там, де їх нема". 

Продовження розмови – далі у відео: 

Нагадаємо, напередодні в середмісті столиці представники низки громадських організацій вимагали від Адміністрації Президента скликати РНБО через численні напади на активістів. Акцію під офісом глави держави вони назвали "Ніч на Банковій". 

Дивіться також фотогалерею:

В Одесі 20 озброєних людей намагалися захопити приватне підприємство: що відомо

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Ситник розповів, як закрили "справу рюкзаків" і хто за цим стоїть
Наступний матеріал
Спецслужби РФ готували масштабні злочини на Запоріжжі – як минула спецоперація СБУ