голова ЦВК Тетяна Сліпачук
голова ЦВК Тетяна Сліпачук 5 канал

"Ми повернули довіру виборців": про що звітували на брифінгу ЦВК – включення

Читайте по-русски
Другий тур президентських перегонів минув без суттєвих порушень, які могли би вплинути на результати голосування

Вибори зразкові, жодного порушення, яке б вплинуло на результати голосування, не було. Так у ЦВК оцінили ІІ тур президентський виборів. Там закінчилася ранкова прес-конференція керівництва комісії. Подробиці розповіла кореспондент "5 каналу" Ірина Герасимова.

Центральна виборча комісія продовжує опрацьовувати виборчі бюлетені. Станом на тепер ЦВК уже порахувала вже майже 98% протоколів. Лідер незмінний.

За Володимира Зеленського свій голос віддали понад 73% українців. За Петра Порошенка проголосували 24,5% виборців. Зеленський лідирує майже у всіх областях країни. Винятком стала лише Львівська область, де більшість виборців проголосувала за Порошенка.

Явка під час другого туру виборів президента становить 61,37%. Це понад 18 млн людей. За даними Центрвиборкому, другий тур президентських перегонів минув без суттєвих порушень, які могли би вплинути на результати голосування. У ЦВК переконані – змогли повернути довіру українців до цього державного органу.

"Нам із вами, разом, вдалося дуже велике – зламати стереотип, що ЦВК є інструментом маніпуляції та фальсифікації, який багато років існував і формувався в суспільній свідомості. Ми довели, що ЦВК є інституцією, яка стоїть на боці закону, яка вважає, що верховенство права є головним пріоритетом її діяльності. Ми змогли отримати дуже схвальні відгуки міжнародних спостерігачів. Ми змогли повернути – і це є найважливішим для нас – довіру виборців до виборчого процесу", – наголосила голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

Попередній матеріал
Для мене була честь працювати з Порошенком – Расмуссен відреагував на результати виборів в Україні
Наступний матеріал
Очільник Львівської ОДА Синютка оголосив про відставку

Уже проголосувало понад 45% виборців: відомо, які області найактивніші

Другий тур виборів: ЦВК оприлюднила перші дані про явку

В Україні стартував ІІ тур президентських виборів

Вибори-2019: у ЦВК повідомили, скільки українців змінили місце голосування перед другим туром

Дебати мають бути 19 квітня о 20:00, а далі нехай дискутують окремо – Аласанія

Від сьогодні кандидатам у президенти офіційно дозволена передвиборча агітація