МВС: порядок на виборах забезпечать 65 тис. міліціонерів [відео]

  Міліціонери охоронятимуть бюлетені на виборчих дільницях цілодобово. Зранку у день волевиявлення правоохоронці мають дочекатися голову комісії та передати йому документи, потім залишити дільницю, як того вимагає закон - заявив заступник міністра внутрішніх справ, Віктор Ратушняк.

  Після підрахунку голосів усі бюлетені знову перейдуть під охорону міліції. Відтак, із 20 жовтня особовий склад органів внутрішніх справ переведено на посилений режим роботи, повідомив Ратушняк. Для забезпечення громадського порядку і реагування на можливі правопорушення в день голосування планується залучити більше 65 тисяч співробітників міліції.

  Віктор Ратушняк, заступник міністра внутрішніх справ: "Нам доручено провести огляд технічного транспорту, який буде перевозити ці бюлетені. Обов`язково вони будуть перевозитись в територіальні виборчі комісії з окружних у супроводі працівників міліції і в присутності представників виборчих комісій. Однозначно. Ми будемо супроводжувати і охороняти до початку самого виборчого процесу на дільницях. І після також, да. Поки не закінчиться виборчий процес".

  Попередній матеріал
  В аеропорту "Бориспіль" СБУ затримала Мельниченка
  Наступний матеріал
  У Харкові незрячий художник пише картини
  Теги: