dpsu.gov.ua

МВС переходить до практичної реалізації плану з деокупації Донбасу "маленькими кроками"

Хоча в реінтеграції ОРДЛО братимуть участь усі служби, підпорядковані МВС, але основна робота покладатиметься на Нацполіцію

Міністерство внутрішніх справ України на чолі з Арсеном Аваковим вже розпочало широку кампанію з підготовки заходів до повернення тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини. Таку заяву зробив державний секретар МВС Олексій Тахтай на зустрічі з послом Хорватії в Україні Томіславом Відошевічем, за участі першого заступника голови Нацполіції В'ячеслава Аброськіна.

У МВС впевнені, що у реалізації плану з деокупації Донбасу українській стороні може допомогти досвід різних країн світу, зокрема і Республіки Хорватія.

"Одне із глобальних політичних рішень, яке сьогодні розглядається, – "перемога маленькими кроками". За цим варіантом повертати нашу територію ми будемо поетапно", – наголосив Тахтай.

Він уточнив, що наразі відомство переходить до практичної реалізації плану, відзначивши важливість підтримки у цьому міжнародних партнерів. Також наголосив, що хоча у поверненні ОРДЛО братимуть участь усі служби, підпорядковані МВС, але основна робота покладатиметься саме на поліцію.

Своєю чергою, Аброськін підтвердив, що Нацполіція вже розпочала підготовку до виконання плану МВС з повернення тимчасово окупованих територій. А посол Хорватії зазначив, що у цьому процесі важливу роль має відігравати співпраця з населенням.

"Дуже важливим фактором є встановленням довіри людей. З нашого досвіду, найбільша довіра має бути до поліції. Саме в поліції люди бачили гарантію стабільності та безпеки. Що стосується нас, ми повністю відкриті до співпраці у процесі мирної реінтеграції Донбасу", – зауважив дипломат.

Як повідомляв 5.UA, очільник МВС України Арсен Аваков розповів, що має свій план із повернення окупованого Донбасу до України.

"Блокпост, напруження, тиша": світлини з КПВВ у Станиці Луганській – ФОТО

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
ООС: Окупанти з важкої артилерії накрили Троїцьке, загинули місцеві мешканці
Наступний матеріал
Росія має намір обладнати Nord Stream 2 шпигунськими пристроями