Фортеця Єні-Кале поблизу Керчі, Крим
Фортеця Єні-Кале поблизу Керчі, Крим Рhotographers.ua

"Може, вже своє запостите?": посольство України потролило Росію через фото фортеці в Криму

Читайте по-русски
Саркастичний тон коментарів українських дипломатів у Twitter уже давно став доброю традицією

Посольство РФ у Великій Британії у власному Twitter оприлюднило фото з окупованого Криму. На світлині зображена фортеця Єні-Кале, розташована неподалік окупованого міста Керч. При чому, дипломати країни-агресорки позначили браму як "російську".

На відповідний допис уже відреагували в Посольстві України у Великій Британії. Вітчизняні дипломати саркастично зауважили:

"Може, опублікуєте світлини зі своєї території? Ми знаємо, що вона – найбільша в світі. Чи вам довелося перемістити всіх гарних фотографів до окупованого Криму?" – зауважили українські дипломати Twitter.

Аби росіяни не забували, кому насправді належить Кримський півострів, поблизу посольства РФ у Києві минулого тижня встановили промовистий білборд. СБУ лагідно нагадала відвідувачам посольства країни-агресорки, що Крим – це Україна.

Білборд поруч із посольством РФ
Білборд поруч із посольством РФFacebook / СБУ

Відповідний саркастичний тон у соціальних мережах дипломатів воюючих країн уже добра традиція. 2018 року співробітники Посольства України у Великій Британії дотепно відповіли кремлівському пропагандисту Грему Філіпсу.

Тоді він подав до дипломатичної установи запит, маючи на меті провести інтерв'ю з послом Наталією Галібаренко. Натомість йому запропонували зробити це в Києві, а саме – у приміщенні Служби безпеки України.

Попередній матеріал
"Укрзалізниця" з 7 березня призупиняє висадку і посадку пасажирів у двох областях
Наступний матеріал
Брудна кампанія проти Порошенка: у "ЄС" заявили, що до витоку "плівок Медведчука-Суркова" причетний заступник голови ОПУ
Loading...