http://politicaparami.com

Москва відкликає посла РФ у США через резонансне розслідування ФБР – ЗМІ

  У Росії наразі відповідну інформацію не коментують

  Росія відкликає посла у США Сергія Кисляка та відмовляється від призначення його постійним представником Росії при ООН. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на BuzzFeed. 

  Як стало відомо, Кисляк пробув на посаді посла РФ у Сполучених Штатах майже 10 років, однак не раз фігурував у розслідуваннях ФБР.

  "Рішення повернути Кисляка до Росії, а не призначити його на високу посаду в ООН у Нью-Йорку, як повідомляло про це кілька видань, прийняте на тлі розслідувань ФБР та Конгресу в зв'язку з контактами 66-річного дипломата з головними помічниками президента Дональда Трампа під час президентської кампанії 2016 року", - пояснюється у повідомленні.

  Як зазначається, розмови про відкликання посла РФ зі США поширюються досить давно, однак поки офіційна Москва це не коментує.

  За словами речниці російського МЗС Марії Захарової, Кисляк "увійде в історію двосторонніх відносин (Росії та США – 5.UA) як людина, що зробила все можливе для їх розвитку, навіть у найскладніші моменти".

  Водночас, видання з посиланням на інсайдерів, зазначає, що 11 липня Американсько-російська бізнес-рада планує влаштувати прощальну вечірку через складання повноважень Сергієм Кисляком. За даними джерел, вечірку проведуть у готелі St. Regis у Нью-Йорку.

  Попередній матеріал
  МЗС: Маємо беззаперечні докази застосування щодо українців у Росії тортур
  Наступний матеріал
  Повторення Криму і Донбасу не буде: у НАТО відзначили зростання загрози з боку РФ

  Коктейль "Імпічмент", сніданок "ФБР": бари США готуються до ажіотажу на виступ Комі про "російське втручання"

  Голова ФБР назвав Росію "найбільшою загрозою на Землі" – у Білому домі прокоментували

  Чи втручалася РФ у вибори в США: Комітет із розвідки Палати представників слухає доповідь ФБР – відео