Москаль завтра повернеться до виконання своїх обов'язків

  Голова Закарпатської ОДА обіцяв Президенту повернутися із короткочасної відпустки до 11 травня

  Завтра очільник Закарпатської області Геннадій Москаль повернеться до виконання своїх обов'язків. Про це повідомив сам голова Закарпатської облдержадміністрації на своїй офіційній сторінці. Написав, що повернутися із короткочасної відпустки обіцяв Президенту. Вони обговорювали це питання під час зустрічі 7 травня.

  "Оскільки сьогодні (вівторок, 10.05) начальник Закарпатської митниці Володимир Колесніков вийшов із лікарняного й приступив до роботи, я, як і було домовлено на зустрічі з Президентом України Петром Порошенком, повертаюся з короткочасної відпустки й починаю виконувати повноваження голови ОДА наступного дня, тобто з середи, 11 травня", – написав Москаль.

  Нагадаємо, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль просив главу уряду Володимира Гройсмана скерувати до Президента подання про звільнення. Причина, яку озвучив письмово - відновлення контрабандних схем у регіоні та кадрові проблеми на митниці Закарпаття. Москаль заявляв, що за таких умов не може вплинути на ситуацію. Гройсман відреагував у соцмережах і написав, що прохання про звільнення не задовольнить. Потому Москаль зустрівся з президентом, а журналістам пояснив, що заяву на звільнення не писав взагалі.

  Попередній матеріал
  Гайдар оголосила про відставку з посади радника Саакашвілі – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Російські окупанти застосували зброю проти місцевого населення на Донбасі – є поранені

  Геннадій Москаль і надалі рішуче боротиметься з контрабандою – Президент

  У ГПУ відреагували на заяву Москаля

  Гройсман не задовольнятиме прохання Москаля

  Москаль попросив Гройсмана звільнити його з посади голови ОДА