Порошенко
Порошенко скріншот

Міжнародний форум у Галіфаксі закликав Зеленського припинити політичне переслідування Порошенка

  Читайте по-русски
  Ван Прааг наголосив, що "у кращих інтересах демократичного майбутнього України президенту Зеленському було б негайно закликати до припинення всіх слідчих дій щодо пана Порошенка"

  Міжнародний форум із питань безпеки у Галіфаксі закликав президента України Володимира Зеленського припинити його переслідування щодо свого попередника Петра Порошенка.

  "Президенту Зеленському слід знати, що прихильники демократичного та економічного розвитку України не мають жодних ілюзій щодо політичних мотивів, які стоять за спробами ув'язнити колишнього президента України Петра Порошенка", – наголосив президент Міжнародного форуму з питань безпеки у Галіфаксі Петер Ван Прааг.

  Порошенку, який залишив посаду президента України після тогорічних виборів, нині загрожує понад десяток обвинувачень, що були розпочаті проти нього прокурорами, які діють від імені президента Зеленського. У разі визнання винним, йому загрожує до 10 років в'язниці.

  "Україна зробила багато самопожертв на шляху до свого демократичного та процвітаючого майбутнього, і президенту Зеленському варто зрозуміти, що будь-які спроби кинути за ґрати своїх політичних опонентів не повинні мати місця в країні, яка прагне бути частиною спільноти цивілізованих націй", – зазначив Ван Прааг.

  "У разі ув'язнення колишнього президента Порошенка Україні загрожують серйозні наслідки для її відносин із демократичними державами та інституціями, як і порушить питання про те, чи слід західним націям продовжувати надавати свою економічну та фінансову допомогу країні, яка відмовилася від верховенства права", – застеріг Ван Прааг.

  Підсумовуючи, Ван Прааг наголосив, що "у кращих інтересах демократичного майбутнього України президенту Зеленському було б негайно закликати до припинення всіх слідчих дій щодо пана Порошенка".

  Міжнародний форум із питань безпеки у Галіфаксі є позапартійною, неприбутковою організацією, яка проводить провідну в регіоні Північної Америки конференцію з питань міжнародних відносин та безпеки. Її місія полягає у зміцненні стратегічного співробітництва між демократіями світу. Цьогорічна конференція відбудеться 20-22 листопада 2020 року.

   

  Попередній матеріал
  Провадження щодо керівника САП: Холодницький прийшов до Офісу генпрокурора
  Наступний матеріал
  Майкл МакКей: Політичне переслідування Порошенка змусить запровадити санкції проти Зеленського
  Loading...

  "Усе життя працював на благо України": у мережі висловлюють співчуття родині Порошенків у зв'язку зі смертю батька п'ятого Президента

  Брифінг адвокатів Петра Порошенка – трансляція

  "Репресії не пройшли безслідно для родини": батька Порошенка поховають у день судилища над п'ятим президентом – Ар'єв

  Помер батько Петра Порошенка

  Порошенко: Політичні переслідування від Зеленського – це попкорн для виборців на тлі економічної кризи

  Порошенко розказав про план виходу з кризи