Міськрада Севастополя вимагає відставки Куніцина (РОЗШИРЕНО)

  Політичний конфлікт у Севастополі. Міська рада вимагає відставки керівництва місцевої державної адміністрації. Депутати звинувачують голову та його команду у незаконній передачі землі - 363 гектари - комерційним структурам. Міськрада ініціювала з цього приводу референдум, проте після рішення суду про заборону, форму волевиявлення севастопольців змінили на консультативне опитування, яке провели близько двох десятків політичних партій та громадських організацій.
  Опитування виявилося майже підпільним. Про його проведення знали лише зацікавлені сторони та журналісти. Пересічні жителі Севастополя. На новину реагують переважно зі здивуванням.

  Та у міській раді впевненні – процес іде наповну. Участь в опитуванні беруть усі, до того ж ще завчасно – більшість севастопольців проголосували за кілька днів до опитування - вдома у письмовому вигляді та у присутності членів комісії.

  Валерій Саратов, голова міської ради м. Севастополь: "В соответствии с законом, голосование может начаиться за 110 дней. И любой гражданин, который меняет место жительства без объяснения причин, может проголосовать в конверте. И голосование в конверте у нас началось за 10 дней до 25 мая".

  Міська державна адміністрація після рішення суду про заборону референдуму відмовила міській раді у наданні приміщень для голосування. Тому переважно опитування відбувалося у наметах поблизу тих місць, де мали відкритися дільниці. А саме проведення опитування у міськдержадміністрації вважають незаконним.

  Сергій Куніцин, голова міської державної адміністрації м. Севастополь: "Совершенно очевидно, что они финансируются из бюджета какой-то партии либо местных коммерсантов. Я думаю, когда бедлам этот закончится, мы дадим оценку всему".

  Уже в понеділок результати опитування обіцяють оприлюднити і направити Президенту та прем`єру. У відповідь місьдержадміністрація погрожує його ініціаторам судовими позовами.
  Попередній матеріал
  Кількість загиблих внаслідок землетрусу у Китаї сягнула 60 000
  Наступний матеріал
  Історичну битву під Корсунем відтворили на Черкащині (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги: