Порт Феодосії
Порт Феодосії FEO.ua

"Хто більше": МінТОТ нарахувало 30 суден-порушників у портах анексованого Криму

Найбільше порушень уже традиційно помітили з боку Росії

У портах окупованого росіянами Криму протягом вересня зафіксували 30 вантажних суден-порушників. Такі дані оприлюднили в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій. 

Найбільше порушників нарахували з боку Росії.

"У період з 1 вересня по 1 жовтня поточного року зафіксовано заходження 30 вантажних суден-порушників до портів окупованого Криму. Загалом цими суднами здійснено 79 заходів до портів Керчі, Севастополя та Феодосії. З них 23 судна під прапором Російської Федерації та 7 – під прапорами інших держав", – йдеться в повідомленні.

Так, серед порушників помітили судна Палау, Сьєрра-Леоне, Того, Танзанії.

Крім того, в акваторії портів Севастополя, Феодосії та Ялти без заходу до терміналів порту зафіксували 5 суден під прапорами Мальти, Панами, Танзанії, Того та Росії.

У міністерстві нагадали, що "морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим – Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта – закриті на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.04.2014 № 578-р "Деякі питання функціонування морського та річкового транспорту" та згідно з Наказом Міністерства інфраструктури України від 16.06.2014 р. №255 "Про закриття морських портів".

Як повідомили у МінТОТ, протягом серпня до портів та терміналів Криму заходили 34 судна-порушники під прапорами РФ, Палау, Сьєрра-Леоне, Того, Коморських островів, Танзанія. Найбільше серед них російських кораблів – 23.

"Заходження суден під іноземними прапорами до закритих морських портів та терміналів, розташованих на території АР Крим та м. Севастополь розглядатиметься як порушення норм міжнародного права як дії, що підривають суверенітет України, а також як порушення законодавства України, що тягне за собою відповідальність судновласників, операторів та капітанів суден, у тому числі кримінальну", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з останніх "цікавих" думок Кремля щодо українського Криму – наміри загородити півострів 50-кілометровим парканом

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Відпочивальників по пальцях рахують: як у Криму проходить "оксамитовий сезон" - ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Коннект є": дослідження показало поведінку українців в Інтернеті
Наступний матеріал
Стрілянина в Лас-Вегасі: У поліції розповіли, як знайшли нападника
Loading...