Матіос: Україна передала до міжнародних судів докази участі РФ у війні на сході

Всю "лінійку" українського законодавства щодо кількох кадрових військових РФ пройдено, тож це і є документальне підтвердження російської агресії в Україні

За чотири роки військових дій вітчизняні спецслужби затримали 11 громадян Російської Федерації за різних обставин. Про таке повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає "112 Україна".

"Військовими спецслужбами було затримано за різних обставин 11 громадян Російської Федерації й встановлено троє кадрових військовослужбовців. Щодо всіх обвинувальні акти скеровано до суду. Це "участь у терористичних організаціях". Ухвалено вироки, не скасовано. Тобто всю "лінійку" українського законодавства пройдено, і це документальні дані, які дають можливість нам звертатися, і ці документи вже передано через МЗС до міжнародних судових інститутів для підтвердження факту форми участі сусідньої країни у гібридній війні", - відзначив Матіос.

Як інформував 5.UA раніше, МЗС України готує меморандум до Міжнародного суду ООН щодо Криму і Донбасу. Йдеться, зокрема, про порушення прав кримських татар та українців в окупованому Криму, а також питання, пов'язані з фінансуванням РФ тероризму на сході.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Зелені чоловічки" на вулицях окупованого Луганська – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
/

Попередній матеріал
Держава виділила понад 250 мільйонів для допомоги родинам Небесної Сотні
Наступний матеріал
ЄС готовий частково профінансувати інфраструктурні проекти в Україні – Омелян