СЦКК
СЦКК rbc.ua

"Маємо надію, що буде відновлена робота СЦКК і російські офіцери повернуться до його складу" – віцепрем'єр Рєзніков

  Читайте по-русски
  Російська сторона не відмовляється від такої участі, але висуває свої вимоги

  Українська сторона хоче, аби російські військові офіцери повернулися до складу Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК). Про це повідомив віцепрем'єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, пише "Громадське".

  "Ми маємо надію, що буде відновлена робота СЦКК і російські офіцери, військові повернуться до його складу, бо це, виходячи з досвіду інших військових конфліктів, механізм, що працює", – цитує видання слова міністра.

  Зазначається, що це дасть змогу наблизитись до досягнення постійного режиму тиші та деескалації. Резніков додав, що російська сторона не відмовляється від такої участі, але висуває свої вимоги.

  "Це наше очікування, тому що про це мова йшла і в Парижі, коли була зустріч лідерів, і російська сторона, скажімо так, в особі їхнього президента, категорично не відмовляється від такої участі. Просто вони висувають свої певні умови для цього. Ми ці умови обговорюємо. Але мені здається, є дипломатичний шлях, який дозволяє працювати офіцерам російської армії у складі цієї СЦКК", – сказав Резніков.

  Як нагадує видання, у вересні 2019 року українська сторона повідомляла, що на переговорах у Мінську запропонувала представникам Росії повернутися до СЦКК. Представники Росії вийшли зі складу цього центру в грудні 2017 року. У РФ тоді заявили, що їхні представники нібито "стикалися з серйозними труднощами через позицію української влади".

  Нагадаємо, нещодавно РФ влаштувала провокацію для болгарського корабля на навчаннях Sea Breeze-2020

  Попередній матеріал
  Серед інфікованих – українці: на фермі в німецькій Баварії виявили спалах коронавірусу
  Наступний матеріал
  На газогоні "Болгарія-Греція" стався вибух
  Loading...