Порошенко
Порошенко 5 канал

Маємо боротися об'єднаною Україною проти нашого ворога, російського окупанта – Порошенко у Львові

Читайте по-русски
Символом об'єднаної країни є партія "ЄС", яка присутня в радах усіх обласних центрів

Партія "Європейська солідарність" наростила свою підтримку в усіх регіонах країни, українці готові підтримувати політсилу й на майбутніх парламентських виборах. Про це сказав п’ятий Президент України Петро Порошенко під час акції біля суду у Львові, який розглядає справу проти Софії Федини та Марусі Звіробій за позовом Зеленського.

"Наш ворог – Росія-окупант, і ми маємо боротися об’єднаною Україною. Символ об’єднаної України – "Європейська солідарність", яка зцементувала всю країну. Ми партія тих, хто любить Україну. Ми партія тих, хто вміє працювати", – наголосив Петро Порошенко.

"Європейська солідарність" сьогодні лідирує не лише у Львові, бо це традиційно. Але зараз ми лідируємо в Києві, в Тернопільській, Рівненській, Київській областях. Ми єдина політична сила, яка присутня в усіх без винятку обласних і міських радах обласних центрів. Ми єдина політична сила, яка не просто присутня в радах, а й випередила "слуг" у Львові, Тернополі, а ще у Краматорську, Костянтинівці, Слов’янську, Маріупольському, Покровському районах, у Харківській обласній раді", – сказав лідер "ЄС" .

За його словами, кандидат від партії Петро Обухов в Одесі випередив кандидата від "слуг" коміка Філімонова на виборах, отримавши 14%. А ветеран АТО Валерій Прозапас став другим на виборах у Запоріжжі.

Петро Порошенко особливо відзначив підтримку львів’ян: "Ви розумні, мудрі, у вас дуже серце болить за Україну. Архімед сказав: дайте мені точку опори – і ми перевернемо світ. Ця точка опори для всіх українців – є Львів. Я переконаний, що Львів це продемонструє і 22 листопада".

Як повідомляв 5.ua, "Європейська солідарність" із минулих парламентських виборів наростила свою електоральну підтримку у 2,5 рази. Згідно з результатами опитування Центру Разумкова, за цю політсилу готові віддати свій голос 21% респондентів.

Попередній матеріал
Європарламент розкритикував українську владу за нереформовані суди та кволу боротьбу з олігархами
Наступний матеріал
На "Арені Львів" можуть розгорнути мобільний шпиталь для хворих на COVID-19
Loading...