Магера: перевибори можуть відбутись не раніше березня наступного року

  Перевибори на п’яти проблемних округах якщо відбудуться - то не раніше березня наступного року. Такі терміни назвав заступник голови ЦВК, Андрій Магера.

  Тим часом, Центрвиборчком сьогодні прийняв протоколи одного із проблемних округів - 197-го, де змагаються самовисуванець Богдан Губський та опозиціонер Леонід Даценко. Водночас, у ЦВК закликали Верховну Раду втрутитись і призначити перевибори на проблемних округах.

  Жанна Усенко-Чорна, заступник голови ЦВК: "Верховна Рада повинна терміново зібратися і прийняти відповідальне рішення, подібне до того, яке було прийнято в 2004 році - спеціальний закон про порядок проведення виборів або повторного голосування в ряді суперечливих округів, де через дії членів окружних комісій, спецпідрозділу "Беркут", склалася ситуація, при якій ЦВК не може встановити результати волевиявлення".

  Нагадаємо, сьогодні зранку бійці спецпідрозділу "Беркут" о 5-й ранку увірвалися до приміщення 197-го окружкому, забрали із сейфу протоколи та печатку. Потому разом із головою окружкому повезли їх до Києва. В опозиції переконані – такі дії абсолютно незаконні, адже окружком ще не завершив свою роботу.

  Андрій Шевченко, народний депутат, БЮТ-"Батьківщина": "Увірвалися до приміщення окружної комісії, зірвали пломби, вскрили сейф, забрали звідти документи і, вірогідно, печатку округу, вискочили на вулицю, розкидали людей, які намагалися захистити документацію, вскочили в машину і поїхали на Київ. Усі ці дії цілком незаконні, окружна комісія №197 не завершила свою роботу у Каневі, підрахунок голосів не закінчений, будь-які цифри, які вони можуть привезти у Київ - незаконні".

  Попередній матеріал
  У Парижі запалили різдвяні вогні
  Наступний матеріал
  У США прихильники Обами святкують перемогу свого обранця [відео]
  Теги: