Магера і Усенко-Чорна заявили про порушення в роботі тервиборчкомів

  Терчвиборкоми масово та безпідставно відмовляють у реєстрації опозиційним кандидатам на посади депутатів на місцеві вибори. Про це заявляють заступники голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна та Андрій Магера.

  За їхніми словами, кандидатам відмовляють з надуманих підстав - інколи через незначні помилки під час реєстрації. Такі факти зафіксовані по всій України. Суди зазвичай визнають порушення у роботі тервиборчкомів, але не зобов`язують їх виправляти помилки, заявляють члени ЦВК.

  Андрій Магера: "От, наприклад, така надумана підстава, як неточне вказування найменування виборчої комісії, куди  куди подається заява. Ну вибачте, для виборчої комісії настільки важливо, як її назвуть - умовно кажучи ялтинська міська чи міська ялтинська комісія. Основний виборчий обовязок комісій який? Захищати виборчі права громадян, чи створювати перешкоди для реалізації таких прав?"

  Жанна Усенко-Чорна: "Більшість членів ЦВК займає на сьогодні досить специфічну позицію, яка не перешкоджає виборчим порушенням, а навпаки, створює умови для поглиблення тих негативних чинників, які закладені у самому законі".

  Попередній матеріал
  Скандал довкола карикатури на Обаму у Колорадо
  Наступний матеріал
  Грецькі страйкарі розблокували Акрополь
  Теги: