Литвина закликали зняти з розгляду законопроект про мови

  Зняти з розгляду законопроект про основи державної мовної політики – закликають голову Верховної Ради учасники ініціативної групи "Першого грудня".

  Об`єднання створили представники української інтелігенції в 20-ту річницю референдуму про незалежність. Представники групи, зокрема  кардинал католицької церкви Любомир Гузар та економіст Богдан Гаврилишин передали Володимиру Литвину заяву. У ній вони називають новий законопроект про мови - зазіханням на українську Конституцію. Документ депутатів від партії Регіонів Сергія Ківалова та Вадима Колесніченка паралмент має розглянути у четвер. На цей день патріотичні партії та організації обіцяють влаштувати під Радою акції протестів.

  Богдан Гаврилишин, учасник ініціативи "Першого грудня": "На порядкому денні є п`ять різних  законів, є тільки один такий закон, що може бути дуже насторожувати. Про це, що те може справді довести до олзколу в нашій Батьківщині, в цій державі. Чого ніхто з нас не бажає, і абсолютно цього не бажає і голова Верховної Ради".

  Любомир Гузар, учасник ініціативи "Першого грудня": "Ми не йшли щось руйнувати, чи що. Ми йшли представити становище нашої групи і це було шашим завданням".

  Попередній матеріал
  День героїв України відзначили під Лук`янівським СІЗО
  Наступний матеріал
  У Києві відкрили Міжнародну експозицію сучасного мистецтва [відео]
  Теги: