Литвин: Україні потрібна унітарна децентралізація

  Після подій 9 травня у Львові знов почали з’являтися думки про федералізацію України, але це в сьогоднішніх умовах означає розшматування країни і для того, щоб не допустити сценарії поглиблення протистояння і розсварення українського народу, Україні потрібна унітарна децентралізація. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив голова Верховної Ради Володимир Литвин.
  «Зараз інспірується, реалізується різного роду сценарії поглиблення протистояння і розсварення  українського народу, для того, щоб застовпити, так би мовити помітити, розставити, так би мовити фішки, що до того - що це мій електорат, я тут доміную, я опанував настрої відповідного регіону і мені цього достатньо, щоб черговий раз обрати себе і провести свою політичну силу в парламент. Це нікчемна політика - це безвідповідальна, це антидержавна, це аморальна політика», - заявив Литвин.
   
  «З огляду на те, що після подій 9 травня знов почались розумування , на кшталт  того, що нам потрібно йти на федералізацію України, за нинішніх умов, коли Україна дуже ладно, гарно скроїна як держава, для того, щоб нормально шити і розвиватись, але погано зшита, бо в територіальному плані Україна стала такою, якою вона є сьогодні в 1954 році, то я вважаю, що всі розмову про федералізацію – це розмови про розшматування країни. Оскільки в нас різні світоглядні установки, різні зовнішньополітичні орієнтації, розколотість у релігійному питанні, на усе це накладаються дії партій, сьогодні я можу сказати яка партія за якою конфесією стоїть, сьогодні деякі церкви схожі на партії, що моляться. Нам не можна допустити  цього схематичного підходу прийняття рішення про федералізацію України. Тому нам потрібна унітарна децентралізація», - зауважив спікер.
  Попередній матеріал
  На Пейзажці відновили скульптуру Маленького принца
  Наступний матеріал
  Литвин: Суди над колишньою владою мають бути максимально відкритими
  Теги: