Литвин: Суди над колишньою владою мають бути максимально відкритими

  Судові справи і судові переслідування екс-високопосадовців попередньої влади викликають негативну реакцію суспільства, тому що у суспільство апріорі виявляє недовіру правоохоронній і судовій системі. Через це суди над екс-урядовцями мають бути максимально відкриті для суспільства. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив голова Верховної Ради Володимир Литвин.
  «Життя склалося таким чином у нас, що люди апріорі виявляють недовіру до правоохоронної та судової системи, яка виконувала і багато в чому продовжує виконувати  каральні функції. І тому будь-які судові справи, або кримінальні переслідування, які з’являються у сучасній Україні вони зрозуміло сприймаються негативно, бо у людей утвердилась сентенція, що від суми і від тюрми не зарікайся.  Тому усе те, що відбувається сьогодні в Україні розглядається саме під таким кутом зору. А оскільки це гучні справи  до яких при кута увага не лише зацікавлених осіб в Україні,  а і європейських політичних структур, я сподіваюсь, що при судовому розгляді буде максимальна прозорість і максимальна відкритість, і максимальна змагальність», - заявив Литвин.
   
  «Я думаю, що кожен з нас розуміє, що Тимошенко належіть до числа  тих політиків, які вміють самі себе захистити...», - додав він.
  Попередній матеріал
  Литвин: Україні потрібна унітарна децентралізація
  Наступний матеріал
  У Туреччині російські туристи отруїлися алкоголем
  Теги: