Литвин: Справа Тимошенко – нагадування владі, що треба читати закони

  Володимир Литвин вважає, що справа екс-прем’єра Юлії Тимошенко – це постійне нагадування владі що треба читати і перечитувати закони і розуміти, що може в будь-який момент, особливо, коли втратиш владу, наступити відповідальність. Про таке голова Верховної Ради заявив в ефірі «5 каналу».

  «Про наслідки, наперед, я думаю не потрібно говорити. Єдине, я в цьому бачу такий момент, що це для всіх, хто при владі сьогодні і завтра, постійне нагадування, що треба читати і перечитувати закони і розуміти, що може в будь-який момент, особливо, коли втратиш владу, наступити відповідальність», – заявив Литвин.
   
  «Мені здається, що якась така логіка є в тому процесі, що відбувається. В лінії захисту, лінії обвинувачення, в поведінці політиків, які використовують цю подію, для того щоб вичавити для себе максимум електоральної підтримки», – додав спікер.
   
  Литвин зауважив, що з боку політиків практично немає співчуття до Тимошенко, а є цинізм, який називається політичними розрахунками.
   
  «Я думаю, що тут дуже мало співчуття, а багато цинізму, який в нас називається політичними розрахунками. Тому закономірно, і навіть логічно, те. що такі оцінки дають представники європейських структур, бо завжди була пильна увага до України», – зауважив голова Верховної Ради.
   
  Також Литвин зазначив, що країні було б добре, якби від самого початку цей судовий розгляд не перетворився на політичний і оцінку діям сторін давали експерти, а не політики.
   
  «Я думаю, що країні було б добре, якби від самого початку цей судовий розгляд не перетворився на політичний. І оцінку, щоб давали, оскільки цей процес набув безпрецедентного характеру, то щоб оцінку надавали експерти, після кожного судового засідання вони говорили, де було допущено порушення з боку судді, де з боку захисту. Я думаю це дало б кращий результат, ніж всі кричать, виходячи із своїх зацікавлених позицій», – зазначив Литвин.
   
  На думку голови Верховної Ради, активна частина громадян психологічно буде на боці Тимошенко, адже історично склалося, що люди не люблять судової та правоохоронної систему.
   
  «Частина активна (громадян – ред.), вона психологічно буде на боці Тимошенко з огляду на нашу закорінену ментальність, оскільки суд відігравав, таку, каральну роль, не захисту прав людини, а каральної. Люди не люблять судової та правоохоронної систему» - вважає Литвин.

  Попередній матеріал
  Литвин не хоче чути вибачень Мельниченка
  Наступний матеріал
  Доки політики не зачіпали мовне питання – все було нормально, – Литвин
  Теги: