Литвин не хоче чути вибачень Мельниченка

  Коментуючи рішення Київського апеляційного суду, щодо того, що екс-майор УДО Микола Мельниченко має спростувати всі неправдиві заяви стосовно Володимира Литвина, голова Верховної Ради заявив, що йому не потрібні вибачення Мельниченка. Про таке Володимир Литвин заявив в ефірі «5 каналу».

  «Мені не чого не потрібно, абсолютно. Ви прекрасно розумієте, що для мене цієї проблеми не існує. Головне, щоб сам був переконаний внутрішньо і не піддавався цим навіюванням, бо стільки іде цих навіювань і звинувачень, що вже можна і повірити в це – просипаєшся серед ночі і думаєш, що це як сон поганий. Мені нічого не потрібно, і я б не вдавався до судового звернення, коли це б не запропонували адвокати, і вони займались цією справою, я не займався і не буду займатись, мені не потрібні жодні вибачення», – заявив спікер.
   
  Литвин зазначив, що, на його думку, дане рішення виконане, адже подібне рішення виносилось і у 2006 році, та припустив, що це «поливання брудом» комусь вигідне і хтось за цим стоїть.
   
  «Я розумію, що ці рішення суду, як раніше не виконувались, так і зараз не будуть виконуватись. Я в цьому абсолютно впевнений, хоча всі говорять про правову державу. Вже було рішення суду 2006 року, після того цей бруд тільки посилився. Я розумію, що є люди, які направляють цей процес», – зазначив Литвин.
   
  Литвин зауважив, що як би здогадувався, хто за цим стоїть – заявив би публічно.
   
  «Якби я здогадувався, я б публічно про це сказав, але я думаю, що кожен відчуває і я як людина відчуваю, тим більше, що в мене вже цих питаннях загострені», - зауважив Литвин.

  Попередній матеріал
  Туреччина висилає ізраїльського посла
  Наступний матеріал
  Литвин: Справа Тимошенко – нагадування владі, що треба читати закони
  Теги:
  Loading...