Литвин: ПР і Народна партія на сьогодні ведуть лише консультації з приводу об’єднання

  Лідер Народної партії Володимир Литвин спростовує інформаціє поширену українськими ЗМІ про те, що минулого тижня він повідомив головам регіональних організацій що Народна партія та Партія регіонів об’єднуються, а сам він стане заступником глави Партії регіонів. Разом з цим Литвин зауважив, що консультації з приводу об’єднання між двома партіями тривають.


   
  Про таке в ефірі «5 каналу» заявив голова Верховної Ради Володимир Литвин.


  «Сам факт того, що такі консультації тривають, він є очевидним. А все інше, що було написано – це абсолютно не відповідає дійсності. По-перше з огляду на те, що у нас не було засідання виконкому. А коли не було засідання виконкому, я не міг повідомляти про факти, які відбулися, а тим паче про працевлаштування своєї персони – як мінімум, це було б недоречно і неграмотно з усіх точок зору», – заявив лідер Народної партії.
   
  Литвин припустив, що подібні публікації можуть бути спрямованні на те, щоб внести сум’яття у партійний актив Народної партії.
   
  «Я можу передбачати, що сам факт такої публікації може мати спрямування на те, щоб внести сум’яття у партійний актив партії», – припустив Литвин.
   
  Також Литвин зазначив, що Партії регіонів простіше вирішити питання про об’єднання з «Сильною Україною».
   
  «Я б до цієї проблеми підходив ширше. Ви розумієте, що, скажімо, «Сильній Україні» простіше приймати рішення про консолідацію з Партією регіонів, і є фракція у Верховній Раді. Ми знаємо, що практикою формування комісій – це є справа фракцій, які були сформовані на момент обрання до верховної Ради України, ми це бачили у тому числі, під час проведення місцевих виборів. Тому мова ж не йде про те, щоб втратити додатково певну кількість комісій, які можуть запропонувати Народна партія. Тому тут процес має свої специфічні особливості», – зазначив Литвин.
   
  На думку Литвина підкажчиком щодо об’єднання провладних сил довкола Партії регіонів може російська партія влади «Єдина Росія».
   
  «З другого боку, я б дивився на цю проблему набагато глибше, навіть підкажчиком може бути можуть бути дії Росії, де зроблені кроки, ми це бачили на з`їзді, по розширенню бази партії «Єдина Росія», – вважає спікер.
   
  Литвин переконаний, що олюднення Партії регіонів за рахунок членів інших політичних сил – це плюс для країни.
   
  «Давайте будемо виходити із реалій. Партія регіонів - це реалії в нашому політичному житті, це реалії. Причому на тривалу перспективу. Від цих реалій буде залежати, як будуть розвиватися процеси в Україні. Відповідно всі зацікавлені в тому, щоб Партія регіонів більшою мірою віддзеркалювала настрої всього українського суспільства. Якщо мова йде про те, що поєднує свої зусилля із Партією регіонів Народна партія, яка має сьогодні представництво місцевому депутатському корпусі третє після Партії регіонів і після БЮТ – це буде плюс. Якщо буде відбуватися онароднення, олюднення Партії регіонів це користь для країни», – переконаний Литвин.

  Попередній матеріал
  У київського колекціонера - найбільше зібрання старих книг в Україні [відео]
  Наступний матеріал
  Штат Вірджинія потерпає від повеней
  Теги: