Авто з іноземною реєстрацією
Авто з іноземною реєстрацією mukachevo.net

Литовська митниця перевірить законність ввезення до України авто на єврономерах

В Україні буде запроваджуватися система NCTS – з'явиться можливість обміну інформацією про товари, а митні процедури стануть простішими

Митниця Литви у відповідь на запит Державної фіскальної служби України розпочала розслідування щодо законності ввезення та використання на території України транспортних засобів, зареєстрованих на території Литовської Республіки. Про це повідомляє прес-служба ДФСУ.

Відзначається, що станом на 1 листопада на митній території України знаходиться понад 59 тис. транспортних засобів з литовською реєстрацією, левова частка яких – 44,6 тис. – у режимі тимчасового ввезення.

"Українські та литовські митники домовилися удосконалити співробітництво та обмін досвідом у сфері попередження митних правопорушень, боротьби з контрабандою, протидії незаконному обігу підакцизних товарів. Попередні домовленості, досягнуті між керівництвом ДФС та Митного департаменту Литви під час конференції Twinning 19-20 вересня у Києві, вже набули практичної реалізації", – мовиться в повідомленні.

Крім того, як перспективний напрямок співробітництва митниць двох країн вітчизняні фіскали назвали приєднання України до спільної системи NCTS (New Customs Transit System – нова система митного транзиту).

"Це є першочерговим питанням переходу країни до європейських митних правил. Запровадження NCTS матиме низку переваг: буде відсутня необхідність декларування експортних товарів на кордоні з ЄС, з'явиться можливість обміну інформацією про товари, переміщені через загальний кордон України та країн-членів ЄС, а митні процедури стануть простішими", – наголосили у прес-службі ДФСУ.

У зв'язку з долученням України до цієї системи Литва надасть можливість закупівлі необхідного програмного забезпечення, допоможе з його встановленням та навчанням митників.

Дивіться також фотогалерею:

Ціна питання: Як митники наживалися на пропуску в Україну автівок на іноземних номерах – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - завершено
Наступний матеріал
Уряд підвищив стипендії українським студентам
Loading...

В Україні з'явились групи крадіїв, що спеціалізуються на "євробляхерах"

"План Маршалла": у Литві заявили про необхідність плану економічної підтримки України

Климпуш-Цинцадзе: "План Маршалла" для України презентуватимуть у Сеймі Литви 6 листопада

"Доставка з Китаю": митники викрили групу контрабандистів з Одеси

60% роботодавців порушують податкове законодавство - ДФС

СБУ хоче "підім'яти" сфери впливу ДФС: експерт про тиск на бізнес