5.ua

Луценко застеріг суспільство від "війни демократів", як у 2005-му році

  Україна може знайти шляхи до вирішення проблемної ситуації на Сході, серед іншого, також у проведення дочасних виборів – і до парламенту, і до місцевих органів влади.


  Про це у програмі "Свобода Слова" на телеканалі ІСТV заявив радник президента Юрій Луценко.

  "Під час своїх передвиборчих поїздок Петро Порошенко обіцяв людям перезавантажити український парламент як того й вимагав Майдан. Це – його передвиборче зобов’язання. В новій Україні бажання людей є законом", - цитує Луценка сайт партії "Третя Республіка".

  На думку Луценка, дострокові парламентські вибори, як і зобов’язувався президент, відбудуться у жовтні.

  Втім, за думкою Луценка, деякі дії Кабміну вказують на те, що Україна знову може опинитись в ситуації "війни демократів", яка вже була в 2005 році.

  "Парламент сьогодні погодився не йти на "канікули" не так із бажання допомогти президентові, як із остраху, що влітку Верховну Зраду може бути розпущено. Водночас депутати заблокували розгляд внесених главою держави змін до Конституції та не приступили до розгляду законопроекту про вибори до парламенту за відкритими списками", - експресивно заявив Луценко.

  За його словами, в цей же час Кабмін зволікає із внесенням кандидатур на посади голів обласних адміністрацій, що є тривожним сигналом.

  "Україна знову опиняється у ситуації хатньої війни демократів зразка 2005 року, яку негайно треба припиняти", - визнав політик.

  Луценко висловив сподівання, що політичні сили – союзники на Майдані – вже 3 липня втілять свою багатолітню обіцянку виборцям і запровадять нову виборчу систему - з відкритими списками.

  Нагадаємо, вчора Верховна Рада вирішила працювати цього літа без канікул. Також варто нагадати, що у минулому місяці Рада підтримала кадрові пропозиції президента.
  Попередній матеріал
  Рибалки з Криму тепер шукають роботу у Африці
  Наступний матеріал
  Всі шляхи до аеропорту у Луганську заміновано бойовиками
  Loading...