5.ua

Рибалки з Криму тепер шукають роботу у Африці

  Понад 14 тисяч рибалок у окупованому Росією Криму залишилися без роботи, так як у них немає ринку збуту: Росія не зацікавлена ​​в кримських сортах риби, а український відтепер ринок закритий.

  Про це, як повідомляє Gazeta.ua, заявив Голова асоціації рибалок Криму Сергій Яценко.

  "Кримські рибалки, які працювали професійно, зараз готуються виїхати до Африки - там за таку роботу платять значно більше", - сказав він.

  За його словами, з 12 судів, які працювали в Керченському порту і з 6 в Донузлаві, зараз працює тільки одне. За словами рибалок, за місяць вони заробляли по 8-12 тисяч гривень, в Чорному морі, в основному, ловили камбалу.

  "Вона цінна - прямо з берега цю рибу забирали турки по 150 гривень за кілограм. У Києві таку продавали по 230 гривень. Зараз через відсутність ринку збуту більшість взагалі втратили роботу", - розповів рибалка.

  За російським законодавством, рибалки тепер повинні виходити в море із зарубіжними або зі спеціальними морськими паспортами, а судно має бути оформлене як іноземне.

  "Крим давав майже 65% всієї виловленої риби в Україну та тепер цього вже нема", - впевнений Олександр Чистяков.

  Нагадаємо, у Криму тепер мають значні проблеми не тільки рибалки, а й фермери. Також повідомлялось про намагання місцевих бізнесменів збути об’єкти курортної сфери через  значне зниження туристичного потоку до окупованого Криму.

  Попередній матеріал
  На Андріївському узвозі знову пожвавили роботу забудовники
  Наступний матеріал
  Луценко застеріг суспільство від "війни демократів", як у 2005-му році
  Теги:
  Loading...