unian.ua

Луценко в Лондоні обговорив можливість створення спільних груп в розслідуванні кримінальних процесів

  Генпрокурор Юрій Луценко обговорив з представниками правоохоронних органів Великої Британії досвід у розслідуванні тяжких фінансових, економічних і корупційних злочинів

  Генпрокурор у ході візиту до Великої Британії провів зустріч з представниками Національного агентства по боротьбі зі злочинністю і Бюро по боротьбі з шахрайством в особливо великих розмірах. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

  "Основною метою зазначених зустрічей є обмін досвідом у розслідуванні тяжких фінансових, економічних і корупційних злочинів та обговорення перспектив створення спільних слідчих груп в найбільш актуальних кримінальних процесах", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що британська сторона висловила готовність у наданні Генеральній прокуратурі України підтримки на шляху реформування органів прокуратури України та боротьби зі злочинністю, в тому числі в кримінальних переслідуваннях щодо колишніх високопоставлених чиновників.

  Крім того, Луценко дав інтерв'ю українській службі ВВС, в якому розповів про досягнення Генпрокуратури в боротьбі зі злочинністю та корупцією, а також про процес реформування органів прокуратури України.

  "Організована злочинність сьогодні не звертає уваги на державні кордони, а тому надзвичайно важливою є співпраця наших відомств у протидії транснаціональним правопорушенням", – додав Луценко.

  Попередній матеріал
  12-годинне засідання: Суд таки продовжив арешт регіонала Єфремова ще на два місяці
  Наступний матеріал
  НАБУ ліквідувало схему завдання збитків державі на 18 млн грн
  Теги:
  Loading...

  Луценко оголосив догану прокурору Сусу за брехню в декларації

  "Welcome to Ukraine": Генпрокурор відреагував на майбутній допит втікача Януковича