Луценко наказав зупинити "екоцид на Закарпатті"

  У разі продовження вирубки лісу ГПУ застосує "інші методи"

  Генеральний прокурор України Юрій Луценко доручив прокурору Закарпатської області вирішити питання незаконної вирубки лісу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар Луценка Лариса Сарган.

  "Я вимагаю, щоб ви розбиралися не з простими лісорубами, а закрили вікно, через яке йде український ліс. Все це має припинитися", – сказав він.

  Генпрокурор України дав строк прокурору Закарпаття – до кінця року. У разі продовження вирубки лісу будуть застосовуватися "інші методи".

  "Щодня з Тячівського, Рахівського, Міжгірського районів вивозиться до 100 машин кругляка. Машини йдуть далі, вагони йдуть далі. Під виглядом дров та тирси вивозиться величезна кількість кругляка", – наголосив Луценко.

  Також він зазначив, що нарахував вздовж румунського кордону в будь-якому населеному пункті не менше 10 місць відвертих рубок. "На Закарпатті проходить екоцид. Дерева, які саджали за Франца Йосифа, зараз активно вирубуються, і Карпати перетворюються на пустелю", – додав генпрокурор України.

  Нагадаємо, 21 липня генеральний прокурор України Юрій Луценко зустрівся з колишнім федеральним прокурором і помічником генерального прокурора США Богданом Витвицьким. Сторони обговорили можливості реформування ГПУ та шляхи боротьби з корупцією високопосадовців.

  Попередній матеріал
  Апеляційний суд відмовився відпустити "головну комуністку Харкова" Александровську
  Наступний матеріал
  ГПУ: журналістів "17 каналу" допитають у справі вбивства Шеремета

  Луценко про подробиці розслідування: вбивця Шеремета був не один, діяла група

  Луценко зустрівся з помічником прокурора США Витвицьким – подробиці переговорів

  У Чернігові роздають фейкові листівки від імені Луценка

  Луценко знайшов спосіб боротьби з "бурштиновою мафією"