ВРУ
ВРУ "5 канал" / Леся Головата

Лідер VoxCheck назвав найбільших брехунів серед нардепів

Читайте по-русски
У трійці найбільш правдивих депутатів – предстаник "Батьківщини", "Європейської солідарності" та Дмитро Разумков

Лідер VoxCheck Максим Скубенко в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" розповів, хто із народних депутатів найбільше бреше та маніпулює інформацією під час телешоу.

"Ми взяли період із старту нової Ради до грудня, щоб побачити, як політики маніпулювали і брехали на шоу. Троє найбільших брехунів і маніпуляторів за цей період – троє представників із "ОПЗЖ". На третьому місці Нестор Шуфрич, на другому – Олександр Качний, на першому – Вадим Рабінович. З усіх висловлювань Рабіновича було лише дві правди. Це 3,5% з усіх висловлювань. Я вперше таке бачу", – сказав Скубенко.

Він додав: "Всі теми, на які брехали, не дуже відрізняються від тих, на які брехали у минулі роки. Газовий ринок. "ОПЗЖ" і Юлія Тимошенко завжди кажуть, що все дорого, все треба в нуль зробити, зменшити на 300%. Земля. Дуже важлива тема для українського народу, на якій маніпулюють політики. Також багато маніпуляцій на темі Трудового законодавства. Не забувають про МВФ та ЄС, але це більше до опозиційних представників, які далі нагнітають ситуацію, що нам не потрібні іноземні партнери, а потрібна Росія".

"Цікаво, що троє найбільш правдивих дуже неоднорідні. Там немає топових політиків, немає того ж Зеленського. Там представник "Батьківщини", "Європейської солідарності" і Дмитро Разумков. Дуже дивні результати", – резюмував лідер VoxCheck.

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, у листопаді 2019 року через прогули засідань комітетів та неучасть у голосуваннях на засіданнях Верховної Ради народним депутатам не виплатили майже три мільйони гривень.

Попередній матеріал
Презентація державної програми "Доступні кредити 5-7-9%" – завершено
Наступний матеріал
Уряд затвердив план протидії занесенню та поширенню коронавірусу з Китаю
Loading...

У Раді в понеділок зберуться голови фракцій і Гончарук – про що йтиметься (оновлено)

Засідання Погоджувальної ради ВРУ – завершено

Через прогули засідань народним депутатам у листопаді не виплатили майже 3 мільйони гривень

Яким був візит Зеленського до Ізраїлю та чи не порушує ДБР закон – "ІнфоДень"

Депутати "ЄС" прийшли до ДБР через призначення адвоката Януковича – їх не пропустили

"Кіборг" виграв суд проти депутата Яценка, який назвав його "мародером та вбивцею" – сюжет