Le Monde по депешам Wikileaks написала про зловживання Тимошенко

  5 мільярдів доларів було вкрадено, 70 відсотків закупівель здійснювалося без жодних конкурсів. Так описує фінансові наслідки діяльності Уряду Юлії Тимошенко впливова французька газета Le Monde, посилаючись на документи Wikileaks.

  Щоправда, співробітник американського посольства у секретній депеші посилається на дані тодішньої депутата із Партії регіонів Ірини Акімової. Дипломати також цитують Віктора Пинзеника, колишнього міністра фінансів в Уряді Тимошенко, який каже, що лідерку БЮту не можна допускати до влади і що вона популістка. Із співробітниками американського посольства спілкувався і БЮТівець Юрій Полунєєв, який уже тоді звинувачував Тимошенко в ручному управлінні економікою.

  Юлію Тимошенко сьогодні очікували на саміті Європейської народної партії у Брюсселі. Однак вона прийїхати не змогла, бо перебуває під підпискою про невиїзд. Президент Європейської народної партії Вілфред Мартенс заявив, що засуджує політично вмотивований тиск української влади на опозицію. А посольство США в Україні - закликало розслідувати кримінальну справу проти Тимошенко - відкрито і прозоро.

  Попередній матеріал
  У музеї Гончара відкрився різдвяний ярмарок
  Наступний матеріал
  Джуліана Ассанджа випустили з в`язниці [репортаж, відео]
  Теги: