kmr.gov.ua

Київрада попереджає ВР і Кабмін про колапс у ЖКГ через підвищення тарифів

  91 депутат Київради проголосував за звернення до Верховної Ради України та Кабінету міністрів щодо неприпустимості зростання цін та тарифів на житлово-комунальні послуги без індексації розміру заробітних плат та пенсій

  Київрада прийняла рішення про звернення до Верховної Ради України та Кабінету міністрів щодо неприпустимості зростання цін і тарифів на житлово-комунальні послуги без індексації розміру заробітних плат та пенсій. За відповідне рішення проголосував 91 депутат Київради, повідомляє "Укрінформ".

  "Ми повинні ухвалити звернення Київради до парламенту щодо неприпустимого зростання цін на житлово-комунальні послуги без індексації розміру заробітних плат та пенсій", – зазначив міський голова Києва Віталій Кличко.

  За його словами, дві комісії Київради – житлово-комунального господарства та самоврядування – підтримали таке звернення.

  "Невідкладність розгляду такого рішення полягає в тому, що люди з сьогоднішніми цінами ледве виживають, і подальше зростання цін і тарифів на житлово-комунальні послуги без індексації заробітних плат і пенсій можуть зробити в Україні кризу неплатежів. Така ситуація може призвести до колапсу в житлово-комунальній сфері", – зауважив Кличко. 

  Нагадаємо, в Конституційному суді оскаржать нові тарифи на комуналку.

  Попередній матеріал
  Туреччина збільшила для українців термін безвізового перебування
  Наступний матеріал
  ГПУ відкрила провадження щодо "договірних матчів "Металіста"

  "Батьківщина" позивається проти Кабміну та Нацкомісії через підвищення тарифів для населення

  Нацкомісія підвищила тарифи на холодну воду

  У Київській мерії розповіли, що роблять, щоб допомогти киянам вижити з новими тарифами на компослуги

  "Ми провели моніторинг цін" – Нацкомісія схвалила підвищення тарифів на воду і тепло