Петро Порошенко і Марк Рютте у Давосі фото АПУ

Порошенко – Рютте: Очікуємо на якнайшвидшу ратифікацію Нідерландами Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

  Глава держави нагадав, що нещодавнє рішення Європейської Ради відкриває перспективи для завершення процесу ратифікації відповідної Угоди

  У Давосі Президент України Петро Порошенко зустрівся з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте та повідомив, що офіційний Київ очікує на якнайшвидшу ратифікацію Нідерландами Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це повідомляє "5 канал".

  Як стало відомо, під час зустрічі глава держави підкреслив, що рішення грудневого засідання Європейської Ради відкривають перспективи для завершення Нідерландами процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

  У свою чергу, прем’єр-міністр Нідерландів підтвердив підтримку України в питанні необхідності продовження санкційного тиску на Росію до повного виконання Мінських угод та відновлення територіальної цілісності держави, включаючи Крим, а також якнайшвидшого запровадження ЄС безвізового режиму для громадян України.

  Під час зустрічі сторони також скоординували зусилля, спрямовані на притягнення до відповідальності винних у збитті  літака Малайзійських авіаліній МН-17.

  Як повідомляв 5.ua, у Міністерстві закордонних справ України очікують на передачу Нідерландами ратифікаційних грамот до Ради Європейського Союзу щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС у першому півріччі 2018 року. 

  Нагадаємо, 12 грудня 2016 року уряд Нідерландів схвалив законопроект для ратифікації Угоди про асоціацію України з ЄС. 

  Попередній матеріал
  Луганська прокуратура заочно судитиме п'ятьох прокурорів-зрадників, які служать "ЛНР"
  Наступний матеріал
  "Борг Януковича": На засіданні суду у Лондоні українська сторона навела вагомий аргумент
  Loading...

  Посол ЄС сказав, коли мають бути завершені ратифікація асоціації Україна-ЄС та процес надання безвізу

  "Євротанго": Як Нідерланди ціною української асоціації спробували вирішити свої проблеми

  Уряд Нідерландів схвалив законопроект для ратифікації Угоди про асоціацію України з ЄС