dialog.ua

Кучма про переговори з ОРДЛО: гратись у піддавки з ними вже не можна

  Леонід Кучма наголосив, що бойовики не дотримуються домовленостей з однією метою, щоб зірвати взагалі весь переговорний процес

  Представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявив, що в Мінську 5 жовтня Україна поставить питання про порушення підписаного рамкового рішення про розведення військ з боку ОРДЛО. Про це він сказав журналістам, коментуючи обстріл терористами на дільницях і зрив засідання Тристоронньої контактної групи в режимі відеоконференції, передає ЛІГА.net.

  "Нам нічого не залишається, як в Мінську поставити питання руба: Давайте ми скажемо, що ми не здатні вирішити цю проблему або що? Подивимося. Але грати, вибачте, в піддавки вже не можна. Потрібно донести цю ситуацію всьому світу, в першу чергу главам Німеччини і Франції, які є головними, можна сказати, в нормандському форматі: Дивіться, що відбувається! Так, щоб перестати таку миротворчу позицію займати, яку бачимо останнім часом. Треба ставити питання руба", - підкреслив Кучма.

  За його словами, після підписання рамкового рішення в Мінську ще була якась надія, що представники ОРДЛО будуть дотримуватися виконання рішення.

  "Були запевнення з боку представників ОРДЛО про те, що вони будуть дотримуватися наших домовленостей на Тристоронній контактній групі в Мінську, оскільки над цим документом працювали дуже серйозні люди і представники Генштабу, зокрема. Розраховували, що це буде крок уперед, ми можемо дотримуватися режиму тиші і можемо дійсно відвести і всю техніку і відвести живу силу", - підкреслив Кучма.

  Він зазначив, що бойовики не дотримуються домовленостей з однією метою, щоб зірвати взагалі весь переговорний процес.

  Нагадаємо, раніше перший заступник голови Верховної Ради, представник України у підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

  Попередній матеріал
  Стрілянина на Вокзальній площі Києва: подробиці інциденту
  Наступний матеріал
  Золкін: Люди проти рамкової угоди, бо бояться приходу терористичної "ЛНР"

  "Безпечне місто": У Києві встановлять майже 4 тис. камер відеоспостереження

  Геращенко розповіла, чому звільненням заручників займається Медведчук

  Розпочалася відеоконференція Тристоронньої контактної групи за участю представників ОРДЛО

  В ОРДЛО при спробі розігнати акцію протесту окупанти відкрили вогонь по мирних жителях – ГУР