Кримськотатарський прапор
Кримськотатарський прапор Facebook / Петро Порошенко

Кримськотатарський прапор об'єднав українців різних національностей довкола цінностей свободи – Порошенко

Читайте по-русски
На честь свята активісти піднімуть величезний стяг у небо над тимчасово окупованим Кримом

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко привітав із Днем кримськотатарського прапора.

У себе на Facebook написав, що за ці роки золота тамга на блакитному стязі – вже стала синонімом боротьби, незламності, вірності та любові до рідної землі. Вона об'єднала українців різних національностей довкола цінностей свободи і права мирно жити у власному домі, у Криму.

"Цього року День кримськотатарського прапора особливий. Рівно 30 років тому продовжив працювати Перший Курултай після довгої перерви, пов'язаної з російсько-большивітським терором проти кримськотатарського народу. Тоді ж був поновлений і кримськотатарський прапор.

На честь свята активісти піднімуть величезний стяг у небо над тимчасово окупованим Кримом.

"Від Краматорська до Херсона – кримськотатарський прапор за 10 днів пройшов десять міст. Сотні рук українців написали слова підтримки та побажання: "Крим – це Україна! Ми вас любимо!", "Повернемо Крим додому!", "Окупанти, геть з Криму!" – вказує політик.

"Цей прапор підніметься над кримським небом як символ того, що наша боротьба продовжується. І ми не зупинимося, поки Крим не повернеться до українського дому, а російський агресор не заплатить високу ціну за окупацію півострова... Наша єдність, твердість і непохитність наближають день, коли кримськотатарський прапор знову замайорить поруч з українським у звільненому від агресора Криму. Інакше не може й бути, адже Крим – це Україна!" – наголошує Порошенко.

Нагадаємо, напередодні ПАРЄ ухвалила резолюцію про порушення прав кримських татар.

Попередній матеріал
На Донбасі російські найманці вбили українського військового
Наступний матеріал
Штам "Дельта" в Україні: які заборони та карантинні обмеження діють – сюжет
Loading...