Тищенко і Лерос поштовхалися
Тищенко і Лерос поштовхалися 5 канал

"Кримінальна справа – за питання": Зеленський через НАЗК карає "незручних" депутатів – Лерос

Читайте по-русски
При цьому владу не бентежить, що головний "слуга" Арахамія зустрічається з Фірташем, людиною Путіна, наголошує нардеп

Через те, що нардеп Гео Лерос із трибуни Верховної Ради під час засідання показав середній палець у бік президента Зеленського, його відсторонили від роботи на 5 засідань – про це повідомив сам депутат в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі".

"Сьогодні (10 листопада, – ред.) регламентний комітет виніс рішення відсторонити мене на 5 засідань. У зв'язку з чим? Що був середній палець показаний? Так давайте в Кримінальному кодексі глянемо, чи є там тлумачення середнього пальця!", – іронізує депутат.

З цим же Лерос пов'язує і справу, відкриту проти нього в НАЗК. Депутат переконаний, що все це відбувається за вказівкою президента Зеленського.

"Вперше в історії державний орган (ДБР, – ред.) звернувся в НАЗК щодо конфлікту інтересів – через моє звернення до Зеленського", – зазначає Лерос.

"Вочевидь, ДБР це зробило за вказівкою Офісу президента, бо ОП абсолютно контролює всі суди, правоохоронні органи. І те, що вони хочуть далі зробити, – це зараз передається в суд, далі суд виносить рішення і мене вносять у реєстр корупціонерів. Через звернення до Зеленського", – додає він.

Причому до депутата Миколи Тищенка, який влаштував штовханину прямо біля трибуни, жодних санкцій запроваджено не було, каже Лерос:

"На мене нападає Коля Тищенко, який не дає з трибуни звинуватити президента у зриві спецоперації щодо "вагнерівців". Президент публічно зізнався, що він подзвонив Лукашенку і злив спецоперацію – президент здійснив державну зраду. Така людина – зрадник. При цьому жодних санкцій до Тищенка немає, бо він відданий Офісу президента, виконує роль "смотрящого" на Закарпатті, приносить гроші Офісу президента – і їх це абсолютно влаштовує".

Крім цього, зазначає депутат, владу абсолютно не бентежить те, що голова керівної фракції парламенту Давид Арахамія зустрічається у Відні з Фірташем, куди ще й летить літаком олігарха. І це при тому, що Фірташ є людиною Путіна, зазначає Гео Лерос:

"Рік тому перед місцевими виборами я сказав, що Арахамія веде перемовини з Фірташем щодо того, щоб Фірташ профінансував місцеві вибори. Зокрема, один із регіонів України. І на мої слова всі якось... І тут виходить розслідування "Української правди" про те, що Арахамія, голова фракції "Слуга народу", двічі літав на літаку Фірташа у Відень. А Фірташ – це ж не просто олігарх, це кишеня Путіна, це людина, яка заземляла в Україні корупційні гроші Путіна", – наголосив Лерос.

При цьому народний депутат не відкидає ймовірність змови чинної української влади з Росією.

Читайте також: "Ми лоханулися, і 73% теж": Комаровський заявив, що підтримувати Зеленського було помилкою

Попередній матеріал
Макогон: "Газпром" не збільшував транзит газу до ЄС через Україну
Наступний матеріал
Турчинов розповів, які саме російські війська зосереджені на кордонах України
Loading...