ФСБ РФ у Криму
ФСБ РФ у Криму ТСН

Росія будує в Криму "остров строгого режима" – дипломат

Про таке в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заявив заступник голови постійної делегації в ПАРЄ Георгій Логвинський

"Російська Федерація показує себе як країна, яка немає нічого спільного ні з Європою, ні зі світом. Вона, фактично, будує в Криму так званий "остров строгого режима", особливу зону. І так само ставиться, власне", – наголосив Логвинський.

Україна натомість вибудовує власну юридичну стратегію, зважаючи на доведені факти порушення Росією міжнародного законодавства.

"Ми будуємо вже власну юридичну стратегію захисту з урахуванням того, що Росія вже порушила (рішення щодо порушення прав людини в Криму), і це рішення було до "референдуму". Тому дії щодо так званого "референдуму" в Криму вже порушували рішення Європейського суду з прав людини", – зауважив дипломат.

Він також додав: "Це таке маніпулювання, що "ми не визнаємо", "ми не виконуємо", "те, що скажете – ми не будемо виконувати". І, на жаль, я не бачу ефективного впливу, крім жорсткої позиції міжнародної спільноти. І мова не лише про санкції".

Про що ще йдеться – дізнайтеся у відео: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У країнах Європи відбуваються акції солідарності "Крим – це Україна" – фото

Попередній матеріал
Аваков: Інкриміновані Сергію Бочковському кримінальні статті не сумісні з державною службою
Наступний матеріал
Організатори примусової участі школярів в акції "Безсмертний полк" будуть покарані – Варченко
Loading...