Прапори України та США
Прапори України та США sq.com.ua

Конгрес США запланував збільшити "безпекове фінансування" України 2018 року

Поступово співпраця України та США ущільнюється, запевняє Іванна Климпуш-Цинцадзе, однак конкретних цифр поки не називає

Сполучені Штати Америки продовжують надавати Україні підтримку в питаннях безпеки. Так, на 2018 фінансовий рік Конгрес США запланував збільшення фінансування у цій сфері. Про це повідомила віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе під час візиту до Вашингтона, передає "Укрінформ".

"Це теж практичний вимір наших взаємин зі Сполученими Штатами. Ті рішення, які були ухвалені і Конгресом, і Адміністрацією стосовно посилення санкцій проти Росії, так само є виявом підтримки народу України і Української держави", – додала Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, протягом останніх півроку двосторонні між Україною та США стали більш інтенсивними та наповненими практичними кроками як у сфері економіки й політики, так і в питаннях безпеки.

"Реально наш діалог зі Сполученими Штатами за останні півроку, незважаючи на обережні оцінки на початку року, інтенсифікувався й виходить на дуже практичні кроки підтримки як в економічній, так і в політичній та безпековій сферах", – зазначила віце-прем'єр-міністр. 

Нагадаємо, наприкінці серпня міністр оборони США привіз військове обладнання для ЗСУ. А в червні цьогоріч Комітет Сенату США схвалив рішення про $500 млн та летальну зброю для України. 

Також додамо, що влітку військові США висловили готовність надати Україні летальну зброю, справа – за Білим домом. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Чотиризірковий генерал Марк Міллі зі США відвідав позиції сил АТО – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Київське метро відновило роботу у звичайному режимі
Наступний матеріал
Зникнення українця в Білорусі: хлопець розповів, як потрапив до РФ
Loading...

"Незабутній день", летальна зброя і миротворча місія: про що домовилися Меттіс та Порошенко

Пентагон і Держдеп США розробили план постачання оборонної зброї для України – ЗМІ

Держдеп США про надання Україні летальної зброї: "Варіант лишається на столі"