Мирослав Гай
Мирослав Гай 5 канал

"Команда "Зе" для України – це афера століття" – Гай

Читайте по-русски
Волонтер зазначив, що "ми вже чітко розуміємо, що був факт відмивання грошей"

Ветеран, режисер Мирослав Гай у програмі "Час Ч" прокоментував дії команди президента Зеленського. Він зазначив, що "ми вже чітко розуміємо, що був факт відмивання грошей". Про це повідомляє "5 канал". 

"Дедалі більше широке коло людей, українців, вони бачать, який високий рівень маніпуляції. Фактично команда "Зе" для України – це афера століття мабуть, десятиліття щонайменше. Те, що зробила команда Зеленського, це ще будуть вивчати в міжнародних підручниках з політології, кримінального права", – розповів Гай.  

"Вони напрацювали на себе вже таку кількість кримінальних проваджень у майбутньому... За брехню, за державну зраду, за порушення Конституції, за "велике крадівництво", за маски захисні, які з'їли миші", – наголосив ветеран.

Він зауважив, що несплата податків та відмивання грошей в США вважаються злочином більш тяжким, ніж убивство, або таким самим.

"Президент Зеленський супербагата людина порівняно з українцями. Все це казки, що він там з простої родини, що він там усе сам заробив. Ми вже чітко розуміємо, що був факт відмивання грошей. Тепер несплата податків та відмивання грошей в США вважаються злочином більш тяжким, ніж убивство, або таким самим. Але розглядати, скоріш за все, ці справи будуть, зокрема, у США. Тому що всі ці гроші фігурують у справі щодо "ПриватБанку" і виведення грошей до США, а тепер ми бачимо, що й до Великої Британії", – сказав він.

Як повідомляв 5.UA, нещодавно прем'єру фільму-розслідування про бізнес Зеленського ледь не зірвали в Києві.

 

 

 

Попередній матеріал
Справжня історія Че Гевари: поп-зірка революції чи масовий вбивця – "Історія для дорослих"
Наступний матеріал
Десятки мін, протитанкові ракети й гранати: бійці ООС показали колекцію боєприпасів окупантів
Loading...

"Три місяці ігнорування": Анна Бабінець про реакцію Зеленського на запитання журналістів щодо офшорів "Кварталу 95"

Чим "вагнергейт" і "пандорагейт" перебиватимуть інформаційно – "Час Ч"

"Пандорагейт", як на око визначити, який офшор правильний, та чому глядачам "Сватів" усе фіолетово – "Час Ч"

Разумков капут та як Зе-офшори підсвітили мудаків – "Час Ч"

Хто наступний на виліт із "команди мрії" Зеленського та як монобільшість наслідує поведінку радянських більшовиків – ток-шоу "5 копійок"

Зеленський підірвав довіру наших партнерів: Порошенко прокоментував "злив" спецоперації із затримання "вагнерівців" білоруському диктатору Лукашенку