Коболєв
Коболєв Facebook / Нафтогаз України - Naftogaz

Коболєв оцінив газотранспортну систему України в $30 млрд

  За словами голови правління "Нафтогазу", компанія ПАТ "Магістральні газопроводи України" повинна запрацювати у третьому кварталі 2017 року

  Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що ринкова ціна газотранспортної системи складає близько 30 мільярдів доларів. Про це він повідомив в одному з інтерв’ю на "24 каналі".

  Крім того, Коболєв наголосив, що створена в рамках процесу реструктуризації НАК компанія ПАТ "Магістральні газопроводи України", повинна запрацювати у третьому кварталі 2017 року, після вступу в силу рішення Стокгольмського арбітражу по суперечці з "Газпромом".

  За його словами, в разі програшу в арбітражі "Газпрому" за контрактом купівлі-продажу газу сума $38 млрд, яку російська компанія вимагає за умовою "бери або плати", буде непідйомна для НАК.

  Коболєв також наголосив, що він позитивно ставиться до прийняття трибуналом рішення на користь "Нафтогазу", а також додав, що Україна не є гарантом по комерційному спору між НАК і російським монополістом як юридичними особами.

  Як повідомляв 5.ua, ціни на газ для всіх категорій населення можуть знизитися у разі перемоги в судових тяжбах з російським "Газпромом". 

  Попередній матеріал
  Вакарчук та громадські діячі написали листа до Порошенка
  Наступний матеріал
  Брифінг речника Міноборони з питань АТО Андрія Лисенка – відео

  Україна наголошує на помилковості рішення ЄК щодо газопроводу OPAL – Порошенко

  Не має аналогів: В Україні винайшли унікальний газодетонаційний міномет

  Газові переговори у Брюсселі провалилися

  Україна-ЄС-РФ: Стали відомі результати тристоронніх газових переговорів