Коаліціада 26.09.2008. Підсумки (РЕПОРТАЖ)

  Створення більшості у форматі трьох - поки що проблематичне. Йдеться про формування коаліції з Блоків Тимошенко і Литвина + НУ-НС. Навіть у самій фракції НУ-НС - згоди у цьому питанні немає. Частина депутатів цієї фракції почали збирати підписи за створення нової коаліції. Поки що підписалися два десятки депутатів: переважно - з групи "Народної самооброни".
  Шукайте НУНС: їх не знаходять зранку БЮТівці. А коли нарешті зустрілися і поговорили про порядок денний - НУНСівці знову незадоволені. В них криза внутрішня - відмахуються потенційні партнери. Роздратовані і опоненти.

  Тим часом у кулуарах знаходиться документ з підписами частини НУНСівців, які вже готові влитися у коаліцію з БЮТівцями і литвинівцями. Підписів на паперів поки що зо два десятки, та їх ще збирають. Фракційний лідер - проти.

  Вливатися у коаліцію збираються рішенням більшості. Однак для цього потрібні підписи і незгодних НУНСівців, - сперечаються про формальності інші. Регіонали, які напередодні призупили будь-які коаліційні перемови, зловтішаються. БЮТівці - вичікують.

  По обіді НУНСівці збираються поговорити про кризу. Розмова тягнеться у глибині зачинених кабінетів, та всі інші знають: так швидко вони нічого не з`ясують. Та - двері ради не зачиняють: збиратися тут вирішують знову позапланово: ще й наступного тижня.

  Ольга Сніцарчук, 5 канал: "Увійшли у смак. Третій тиждень поспіль засідатимуть парламентарії, намагаючись згрупуватися у більшість і з`ясовувючи нелегкі взаємини".

  Ольга Сніцарчук, 5 канал
  Попередній матеріал
  На Львівщині поховали останки військових, які загинули під час операції "Бродівський котел"
  Наступний матеріал
  Ведуча програми "Время новостей" - Наталія Бєлашева - стала мамою
  Теги:
  Loading...