Коаліціада 01.10.2008. Підсумки (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  БЮТ погоджується на всі умови та ультиматимуми "Нашої України-Народної самооборони", щоби коаліція демократичних сил була створена. Про це заявила Юлія Тимошенко. Щоправда, тут же вона назвала лідера "нашоукраїнської" фракції - ябедою. Це у відовідь на слова В`ячеслава Кириленка, що прем`єр докладає максимум зусиль для зміщення його з посади керівника фракції НУНС.

  Сьогодні також вікрилася завіса вчорашніх коаліційних переговорів. Виявляється, процес почав пробуксовувати через взаємні образи НУНСу та БЮТу. Представники цих сил називали одне одного клоунами і на предметніший рівень дискусій так і не вийшли. Сьогодні їхній полілог має продовжитися. 

  ***

  Ольга Сніцарчук, 5 канал: "Хто першим почав обзиватися? Питання номер один у формуванні коаліції. Ввечері вони побили тут глек. Тому зранку - зализують рани".

  БЮТівці і НУНСівці звинувачують одне одного у поганому вихованні. Про бесіду, що відбувалася за зачиненими дверима і у присутності прем`єра, наговоритися не можуть. Там зчепилися БЮТівець Андрій Кожем`якін та лідер НУНСівців В`ячеслав Кириленко. Через неповагу до жінки останній нібито бавився мобільним і не слухав.

  НУНСівці кажуть: БЮТівці ще й намагалися їх залякати. Юлія Тимошенко із відповіддю на образи В`ячеслава Кириленка не бариться.

  І припиняє творчу дискусію черговою сенсацією: вона однаково готова на все. Переконує - заради коаліції - пристане на будь-які умови НУНСівців.

  Тому авральну реанімацію коаліції запланували - до п`ятниці. Однак офіційні переговорники НУНС скептично оцінюють щирість таких таких намір БЮТівців. У Партії регіонів - потирають руки.

  Уже котру п`ятницю вони називають вирішальною. Кажуть, 3 жовтня ситуація має точно прояснитися. Адже з цього дня Президент отримує право - розпускати Парламент.

  Ольга Сніцарчук, Ольга Кошеленко, Андрій Поставець, Ілля та Максим Шинкаренки, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (10.4Мб)

  Попередній матеріал
  Прокутарура стала на захист Жукового острова від забудовників
  Наступний матеріал
  У Києві відрили виставку "Україна-Швеція: на перехресті історії" (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...