Коаліція створить ТСК для внесення змін до Конституції

  Парламентська коаліція ініціює створення тимчасової спеціальної комісії, яка розроблятиме зміни до Конституції. Про це заявила заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд.

  Напередодні представники коаліції дійшли згоди щодо доцільності термінового створення ТСК. Сироїд наголосила – саме завдяки конституційним змінам можна буде змінити виборче законодавство, провести судову реформу та вибори на рівні місцевих рад.

  "Склад місцевих рад був сформований за режиму Януковича і сьогодні жодною мірою не відображає ані потреб, ані очікувань громад на місцях. Тому ми потребуємо якнайшвидшого проведення виборів до місцевих рад. Не меншу напругу створює нездійснена досі судова реформа. Проблема не лише в корупції у судовій системі – значна частина суддів досі зберігає свою лояльність до Кремля. Єдиний якнайшвидший та найефективніший спосіб напрацювання змін до Конституції України – це створення тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України та підготовки законопроекту для внесення відповідних змін", – запевнила Оксана Сироїд.


  Попередній матеріал
  У Харкові розпочинається суд над Штепою
  Наступний матеріал
  Україну оголосили світовим лідером з арештів та викрадень журналістів

  Президент змінив склад РНБО

  Віце-спікер Ради не хоче пускати нардепів на канікули

  Нардепів можуть позбавити зарплатні за прогули

  Верховна рада вимагатиме від Росії звільнити нардепа Надію Савченко