Іванна Климпуш-Цинцадзе 5 канал

Климпуш-Цинцадзе прокоментувала можливість зняття санкцій проти РФ

  Віце-прем'єр сподівається, що прагматичне розуміння переможе бажання заробити гроші на скасування санкцій з РФ

  Для Заходу буде катастрофічною помилкою ухвалення рішення про зняття санкцій з Російської Федерації без виконання Москвою своїх зобов'язань у рамках Мінського процесу. Про таке заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, пише "Інтерфакс-Україна"

  "Ми вже бачимо, що Російська Федерація в деяких країнах цілком успішно розхитує як громадську думку, так і політиків популістичних і безвідповідальних, які хочуть бачити в першу чергу свої рейтинги сьогодні і не думають на три кроки вперед, не розуміють тієї загрози, яку несе РФ, не лише для України, а й для регіону і світу. Якщо це не буде зупинено спільними зусиллями як Європи, так і інших країн світу, це розв'яже руки РФ", – сказала Климпуш-Цинцадзе журналістам у суботу в Києві. Тому віце-прем'єр сподівається, що прагматичне розуміння переможе бажання заробити гроші на скасування санкцій з РФ.

  Вона також зазначила, що 2017 рік буде непростим, але це не привід "складати руки і плисти за течією".

  "Кожні півроку, коли проводилося обговорення в Європейському Союзі щодо зняття санкцій з Російської Федерації, або незняття санкцій, цей процес ніколи не був легким. І для нашої дипломатії, і для наших громадських організацій, народних депутатів – нам усім доводилося включатися в ці обговорення. Той фактаж, який ми приводили щодо того, як Росія не виконує своїх зобов'язань у рамках Мінська, тому я вважаю, що це буде надзвичайною помилкою, катастрофічною для Заходу, ухвалення рішення про те, що можна скасувати санкції без того, щоб Росія виконала ті умови, за порушення яких були накладені санкції", – наголосила Климпуш-Цинцадзе.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 27 січня 2017 року, у Трампа підтвердили, що розглядають можливість послаблення санкцій проти Росії. 

  Попередній матеріал
  Танці, співи та яскраві феєрверки: Як у світі відзначили Новий рік за східним календарем
  Наступний матеріал
  Трамп провів телефонну розмову з Путіним
  Loading...