5.ua

Клімкін: в Україні немає внутрішнього конфлікту - є зовнішнє втручання  Також в інтерв’ю 
  Associated Press Павло Клімкін підкреслив, що конфлікт в Україні розпалюється не зсередини, а ззовні.

  "В Україні немає ніякого внутрішнього конфлікту, немає політичного конфлікту, ні тим більше релігійного. Вся ця ескалація насильства відбувається через зовнішнє втручання, через те, що з-за кордону йде потік найманців, грошей, важкої техніки. Більшість терористів є громадянами Росії, частина – прямо пов’язані із російськими спецслужбами", – розповів міністр.

  Нагадаємо, сьогодні представники держав ЄС у Брюсселі обговорюють нові санкції проти Росії у зв'язку з її агресією в Україні. Напередодні ж європейські дипломати узгодили попередній список осіб та установ, що потраплять під нову хвилю секторальних санкцій, спрямованих проти російської агресії. Про це повідомило джерело у структурах ЄС.

  За його даними - у списку вісім прізвищ і три назви установ. Фінальний перелік мають узгодити у вівторок, а оприлюднити у середу. За даними Wall Street Journal, нові обмеження стосуватимуться, зокрема, російських фінустанов - "Сбербанку" та ВТБ. Також дипломати домовляються про призупинення інвестицій у Крим, зокрема - у його інфраструктуру та енергетичний сектор.

  Напередодні ж редактори провідних видань Європи звернулись із відкритим листом до лідерів ЄС із закликом об’єднатись проти агресії Путіна.
  Попередній матеріал
  Ряд закордонних авіакомпаній відновив рейси в Україну
  Наступний матеріал
  "Азов" і 39-й батальйон тероборони зайняли місто Новий Світ і Старобешівську ТЕС
  Loading...